Únor 2012

Plány na Únor/Březen 2012

15. února 2012 v 19:29 | Tess* |  I write
Zdravím Vás všechny!:)
Dnes mám dobrou náladu,tak mi ji prosím nezkažte;)Po celém dni školy,uklízení,dívání se na televizi jsem se rozhodla,že Vám napíšu jak to teď bude s blogem.Jelikož zítra odjíždím na 4 dny na hory a den potom co se vrátím zase na lyžák se školou,tak tu teď nějaký čas nebudu. A tak jsem se rozhodla,že blog pozastavím do konce Února(dnes je 15.2). Někdy tak kolem začátku Března se vrátím a začnu na blogu makat.JAk to bude s navštěvováním oblíbených stránek,tak to Vám hned řeknu. Nevím jestli na lyžáku a na horách bude WIFI,takže se sem možná vůbec nedostanu.V něděli se vracím a jestli budu mít čas,tak jsem příjdu všechny navštívím a okomentuji Vaše nové příspěvky.Pokud by tu byla ta možnost,že na horách je Wifina ozvu se Vám;)

Až se vrátím pořádně to tu rozjedu. Už se na to těším,ale ne tolik jako na hory s kamarády!;)
Rozloučím se s Vámi pozdravem a nějakým obrázkem!!
Zdravím Vás.. Tess*

Hlas československa:názorový článek

13. února 2012 v 18:40 | Tess |  My opinion
Dobré odpolední pondělí Vám všem přeji,
nebudu se tu zbytečně vykecávat a rovnou přejdu k tématu dnešního dne.Jak jste si asi všichni všimli dnes tu budu rozebírat včerejší pořad vysílaný na nově a tím je Hlas československa.
Myslím,že velká většina z nás o něm slyšela a neodolala tak jako já a to tlačítko ON na ovladači zmáčlo na Novu.Tento článek se týká mého názoru a ty Vaše názory mi můžete zdělit dole pod článkem v komentářích. Tak já se vrhnu na tu moji 'recenzi'!
Když jsem tedy včera večer zasedla k sedačce v našem obýváku a spolu s celou rodinou jsme se začli dívat na tan skvěle slibovaný pořad. Musím se přiznat,že mě tento pořad opravdu zaujal! Čekala jsem něco ohraného,vždyť víte už tu bylo Superstar,Československo má talent,Talentmania a podopné 'talentové frašky'. Hlas československa byl(je),ale jiný.Úplně jiný!
Už to,že se nerozhoduje podle vzhledu a věku.To mě zaujalo nejvíce.TY jejich točící židle jsou úplně úžasné.(!-Panebože,podle mě jsou židle úžasné-!). Opravdu jsem si myslela,že to bude nějaký typický komunistický brak,který mi bude bít do očí každou neděli večer.Abych pravdu řekla vadilo mi zprvu,že v porotě je Rytmus(Patrik Vrbovský),protože on se mi jeví jako Král machrů.Tedy jevil se mi tak.Po včerejším výstupu mi už zase tolik nevadí(zvláštní,že?Po 1 DNI!-hm.). Abych nemluvila jen op zpěvu,kterému podle mého vůbec nerozumím(?),tak začnu zase trošku z jiné strany.
Dara Rolins mě ve včerejším vysílání zaujala svým vzhledem.Moc se mi líbil její outfit-takový blýskavě stříbrný vršek a k tomu světle modré džíny(pěkné-opravdu).A to nesmím zapomenout na její vlasy-ty se mi líbili nejvíc!Blonďaté,kudrny jí vyloženě seknou-to musím uznat.
Co se týče ostatních členů poroty- O Patrikovi jsem se vyjádřila(;)).Co můžu říct k Michalu Davidovi je jen to,že obdivuju jeho písničky.Hity jako Céčka,Colu pijeme colu,Diskopříběh nebo taky Nenapovídej a Každý mi Tě lásko závidí§To jsou texty a zvuk!No a poslední člen poroty a také člen skupiny Kabátů Josef Vojtek.Toho tam nějak tak vnímám nejméně,ale je to člen 'koučů'.
A abych nezapomněla na naše milované moderátory Tinu a Leoše Mareše!Ti nepotřebují komentář.
TAk to by bylo vše.Přeji hezký zbytek dne!Vaše upsaná Terezka alias Tessí.
BTW; Pod perexem máte nějaké obrázky a fotky týkající se dnešního tématu a nezapomeňte hlasovat v anketě!;)

Nabírám oblíbené blogy

4. února 2012 v 13:59 | Tess* |  More
A opět Vás zdravím.
Jak jsem slíbila asi před necelou půlhodinkou je tu nábor oblíbených blogů.Nechci abyste si mysleli,že to je něco jako Sb nebo affs.To vůbec! Tohle je zcela čistě jen oblíbená stránka.Což znamená,že neberu každého!Takže jestli se Vám neozvu,tak Vás neberu.
Vypište přihlášku a čekejte.Ozvu se Vám do týdne.Ti co se zapíší dnes,tak Těm odepíšu ještě dnes!


Přihláška
Jméno/přezdívka;
Web/blog;
Blog mám o;


Příklad přihlášky:

Tess*
just-life.blog.cz
O všem!

Je to lehké ne?TAk neváhejte a vyzkoušejte;)..Ovšem bych uvítala kdybyste si mě taky zapsali mezi Své oblíbené!A abyste se čas od času objevili na mém blogu a nechali nějaký komentář!
Tess*

Představit se přeci musím!

4. února 2012 v 13:40 | Tess* |  I write
Všechny Vás zdravím!
Vítejte na mém zbrusu novém blogu.Mé jméno je Tereza,ale moje přezdívka je Tess.Tento blog už provozoval někdo přede mnou,ale už se tu 2 roky neukázal a tak jsem si zažádala o heslo a bylo to.Před tímto blgem jsem už měla spoustu blogů,ale tady bych se chtěla jaksi usídlit! Myslím,že nejsem nějak extra špatná,ale zase né dobrá.Však uvidíte jestli semnou budete spokojení.
Já moc ráda uvítám Vaše komentáře,ale budu radši když si článek celý přečtete.Komentáře typu 'hezu blog' jsou sice milé,ale neupřímné a já Svůj blog zakládám na originalitě,upřímnosti a snaze!
Myslím,že na úvod by to bylo vše.Zatím se mějte!Během tohoto dne se tu ještě objeví náběr oblíbených blogů a možná ještě něco.Zítra odjíždím na hory,takže tady do soboty nejspíš nebudou žádné články.
Loučím se s Vámi!T.