Březen 2012

Nabídka na rozhovory

15. března 2012 v 16:29 | Tess* |  More
Zdravím Vás po trochu delším čase..
Jsem nemocná a celý den mi nebylo dobře,tak píšu až teď.Venku je tak krásně!Šla bych ven s kamarády,ale musím ležet v posteli.Ale teď k tématu. Tak mě napadlo udělat nějaké ty rozhovory..Byla bych ráda,kdyby se aspoň někdo z Vás přihlásil a ten rozhovor mi poskytl:)
Takže přihláška do komentářů

Jméno,přezdívka:
Blog:
Zájmy:
Rozhovor chci přes facebook/email:
Rozhovor krátký/dlouhý:
Otázky ze života/blogu/obojího:

Bude to pro Vás mít určité výhody jako například reklama u mě na blogu..která se tu objeví ve článku,až rozhovor vydám.TAk si to rozmyslete.Nicméně to potěší!
ZAtím se mějte a budu čekat na Vaše přihlášky! Zdravím,Tess*
P.s. kdo se přihlásí nezapomeňte napsat svůj email nebo facebook-jak chcete:)

'Někdo se ASI vrátil'

3. března 2012 v 19:39 | Tess* |  I write
Dobrý den,ahoj,čáu,prostě Vás zdravím..
Po nějakém tom uvažováním jsem se rozhodla,že splácám nějaký ten článek.Jak asi víte,nějaký ten čas jsem tu nebyla z důvodu nepřítomnosti na internetu.(!) Blbost! Byla jsem na horách,kde připojení bylo,ale proč marnit čas na počítači? Sice jsem na něm byla,ale neměla jsem čas a nápady na psaní.Jak už jsem se zmínila,byla jsem na horách.NA dvou.Jedny byli s mojí kamarádkou Sabčou a se super partou(o tom později) a o den později jsem byla na lyžáku se školou!
Něco k horám se 'zmíněnou partou'..
Hory jsem si neskutečně užila ikdyž jsme nelyžovala,protože na to nebylo počasí.Ale,protože tam byli super lidi,tak jsem to neřešila! Moc se mi tam líbilo a něco se tam změnilo,ale o tom tu psát nebudu..
Něco k lyžáku..
Od Těchto hor jsem si opravdu hodně slibovala.Měla jsem takovou skvělou nápadu,když jsem tam jela a odjížděla jsem zklamaná. Čekala jsem od toho asi MOC-očividně. Skoro jsem si ho neužila.Lyžování bylo první dny dobré,ale poslední dny už to bylo o ničem..
Stejně tak zábava mimo to.Učitelé nám to na lyžáku úplně zavařili a LVK úplně pokazili a znechutili.Stal se nám tam takový menší průsvih.No prostě klasika- Načapaní na pokoji,jak hrajeme flašku. Učitelé z toho udělali strašnou vědu.A dali nám napomenutí.Já si myslím,že je to přehnané,protože všichni tohle dělávali..Ale neřeším to.Můžu být ráda,že nemám dutku,jako někteří.Ano,byli tam i další průšvihy,které byli 'odměněny' 2 z chováním či dutkou ředitele školy.Kůli našemu drzému chování jsme se nedočkali žádné závěrečné diskotéky nebo aspoň nějakého příjemného rozloučení!Ale co..jsem ráda,že jsem zpátky a mám aspoň nějaké vzpomínky a to na hory před tím.
Co se děje a co prožívám
A něco na závěr,kdo to nechce dál číst,tak ho nenutím. . .
-Po horách jsem se cekově nějak změnila..(!)
- Zrovna koukám na kometu-prohráváme 3:1..//
-Kamarádka se usmířila se svým klukem..))♥ /musela jsem to sem napsat;D*//
-Blogu se budu věnovat méně,protože nemám čas jen na něj. . .
-Další následující nepřímnosto bude od 17.3-24.3. -jsem u moře a asi nebudu mít připojení..//
-Možná jsem se zabouchla..:D Divnéé
-V pondělí máám tolik testů..
Tak to by bylo pro dnešek vše..Ták Bello čágo..♥ Že by naopak..?
Tess*